Comfy Rooms Brightoncity Centr

Το Comfy Rooms Brightoncity Centr απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από το Μπράιτον. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 900 μέτρα από σταθμό τρένου Brighton και 700 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Osmond Road.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Βελτιώστε τη διαμονή, χρησιμοποιώντας παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη που παρέχονται σ' αυτό το διαμέρισμα.

Αυτό το δωμάτιο σε οικογενειακή κατοικία απέχει περίπου 1 χλμ. από το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Booth, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Παρατηρητήριο British Airways i360 απέχει μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από το Comfy Rooms Brightoncity Centr. Το Πάρκο Preston βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Comfy Rooms Brightoncity Centr
Room In Shared Property Central Brighton
Τιμή μόνο για κινητά

Room In Shared Property Central Brighton

405 μ από το κατάλυμα
USD 113 USD 102
ανά νύχτα
Double Bedroom, Central Brighton
Τιμή μόνο για κινητά

Double Bedroom, Central Brighton

471 μ από το κατάλυμα
USD 131 USD 118
ανά νύχτα
Sunny Homestay Room, 10 Mins North Laine, 6 Mins Station
Τιμή μόνο για κινητά

Sunny Homestay Room, 10 Mins North Laine, 6 Mins Station

9.7
Εξαιρετικό 58 σχόλια
700 μ από το κατάλυμα
USD 106 USD 95
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Comfy Rooms Brightoncity Centr;
      Το Comfy Rooms Brightoncity Centr βρίσκεται κοντά σε British Airways i360.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Comfy Rooms Brightoncity Centr;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Comfy Rooms Brightoncity Centr περιλαμβάνουν Brighton Pier Rides, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Comfy Rooms Brightoncity Centr;
      Η τιμή κράτησης στο το Comfy Rooms Brightoncity Centr θα είναι 91£.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Comfy Rooms Brightoncity Centr

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο